Choď na obsah Choď na menu
 


Naše úspechy

Školský rok 2016/2017

 

Gitarová Prievidza  2016 - 16.11.2016

Lea Mazánová

1. miestio Zlaté pásmo/I.B kat.

Róbert Hajro

2. miesto Zlaté pásmo/I.B kat.

Kiara Mikušová

zlaté pásmo v A kategórii

Gitarová Nitra  15.02.2017

Lea Mazánová

3. miesto/ I. kat.

Róbert Hajro

účasť v I. kat.

R. Hajro/L. Mazánová - Duo

2. miesto/ I. kategória

Kiara Mikušová

účasť

Stančekova Prievidza - 16.03.2017

Jozef Varga

Strieborné pásmo

Adela Gazdíková

Zlaté pásmo

Rozprávkove javisko 2017 - 22.03.2017

LDO  2. miesto a cena za kostým

Celoslovenská gitarová súťaž Bojnice 2017 - 22.03.2017

Lea Mazánová

Strieborné pásmo/I. kat.

Róbert Hajro

Strieborné pásmo/I. kat.


Divertimento Musicale - 22.04.2017

Musica cinema Zlaté pásmo

Kremnické laso 2017 -06.04.2017

Laura Minichová

účasť

Katarína Šipkovská

účasť

Boráková Prievidza 2017 - 12.04.2017

Matúš Smačko

Strieborné pásmo - hra na súpravu

Matúš Smačko

Strieborné pásmo - hra na melod. nástroje

Róbert Slotta

Strieborné pásmo - hra na súpravu

 

Husľová súťaž Rudolfa Országa Kremnica - 21.04.2017

Šarlota Schlencová - Zlaté pásmo


Pink Song, Zvolen - 28.04.2017

Jozef Varga

Bronzové pásmo (klas. Spev)

Liliana Gašparovičová

Strieborné pásmo (klas. Spev)

Adela Gazdíková

Zlaté pásmo - (klas. Spev)

Adela Gazdíková

Najlepšia int. Pop. Piesne

Adela Gazdíková

Zlaté pásmo - (pop. Spev)

Gaštanček - 02.06.2017

Laura Minichová

Postup do finále + cena organizat.

Talent Ostrava - 30.04.2017

Slavomír Dobrotka

druhý náhradník

Cesta čiary

Andrej Helbich

Bronzové pásmo v I. kat.

Piano v modernom rytme Bojnice 2017 - 25.06.2017

Hana Hromadíková

Strieborné pásmo

Nina Koštalová

Strieborné pásmo

Martina Roháčová

Zlaté pásmo

Bojnická perla - 11.05.2017

Laura Minichová

3. miesto/zlaté pásmo

Adela Gazdíková

3. miesto/zlaté pásmo

 

 

 

 

 

                                          Školský rok 2015/2016

Dobrý nápad 2015.

Na toto ocenenie bolo nominovaných 16 zaujímavých podujatí a projektov. Komisia vzdelávania, práce s deťmi a mládežou mala teda neľahkú úlohu. Nakoniec vybrala štyri najlepšie nápady.

Alica v krajine zázrakov - predstavenie z dielne ZUŠ, ktorého hlavným aktérom a realizátorom boli deti. Tie predstavenie nielen nacvičili, ale podieľali sa aj na tvorbe kostýmov, čím zmysluplne využili svoj voľný čas a súčasne rozvíjali svoje talenty.

....................................................................

 

7. ročník gitarovej súťaže Prievidza 2015

I.A kategória : Lea Mazánová - ZLATÉ PÁSMO a 1. miesto

III.A kategória : Diana Elena Ertlová -  ZLATÉ PÁSMO a 2.. miesto

...................................................

Celoslovenská prehliadka mladých gitaristov 2015

Lea Mazánová - ZLATÉ PÁSMO

..........................................

Divertimento musicale 2015

27.ročník celoštátnej súťaže a prehliadky neprofesionálnej komornej hudby

Súbor CINEMA MUSICA HANDLOVÁ- strieborné pásmo

v kategórii malé komorné telesá

 

 

      ----------------------------------------------------------------------------------

  • Medzinárodná gitarová súťaž Luigiho Legnaniho v Štúrove:

  • Zlaté pásmo – Róbert Hajro
  • Medzinárodná gitarová súťaž Luigiho Legnaniho v Štúrove:

  • Lea Mazánová – 1. miesto v 1. kategórii
  • 11. ročník: Súťažná Prehiadka mladých gitaristov v Bratislave

  • -----------------------------------------------------------------------

  • 7. ročník Gitarovej súťaže v Prievidzi:

  • Lea Mazánová – 1. miesto v zlatom pásme v I. A kategórii
  • Cena pre najmladšieho účastníka súťaže
  • Gitarová Nitra 2016

  • Lea Mazánová – 1. miesto v I. kategórii
  • Ružomberská klasická gitara 2016:

  • Lea Mazánová - 2. miesto v I. kategórii
  • Medzinárodná súťaž Rudolfa Országa v hre na husle v Kremnici

  • Šarlota Schlencová – zlaté pásmo
  • Festival detskej populárnej piesne v Prievidzi STUDNIČKA

  • Adela Gazdíková – 1. miesto v 1. kategórii
  • Festival detskej populárnej piesne v Prievidzi STUDNIČKA

  • Laura Minichová – 1. miesto v 2. kategórii
  • Festival detskej populárnej piesne v Prievidzi STUDNIČKA

  • Jozef Varga – 3. miesto v I. kategórii
     
  • Celoslovenská súťaž spevákov Bojnická perla v Bojniciach

  • Laura Minichová – Strieborné pásmo
  • Domonik Petriska – Bronzové pásmo
  • Celoslovenská spevácka súťaž Slávik Slovenska

  • Adela Gazdíková – 3. miesto v 1. kategórii
  • Najmilší koncert roka – celoslovenská prehliadka

  • Zuzana Šeligová – Strieborné pásmo v speve a v prednese poézie
  • Novácky talent – celoslovenská súťažná prehliadka sólistov a skupín

  • Skupina Tears out of Sorrow – Cena za inštrumentálny výkon
  • Piáno v modernom rytme – Bojnice

  • Nina Koštialová – 3. miesto v zlatom pásme
  • Martina Roháčová -  strieborné pásmo

 

....................

 

 

Školský rok 2014/2015

Celoslovenská súťažná prehliadka

"Piano v modernom rytme"

I. kategória: Hana Hromadíková - bronzové pásmo

Svetlana Ondrejovičová - bronzové pásmo

II. kategória: Miroslav Cicko - bronzové pásmo

Sára Schlencová - strieborné pásmo

III. kategória: Nina Koštialová - strieborné pásmo

...............

Celoslovenská súťaž v hre na saxofóne

Stará Ľubovňa

I.kategória: Zlatica Litwiaková - bronzové pásmo

...............

Celoslovenská súťaž gitarová súťaž Bojnice 2015

Lea Mazanová v kategórii BABY - "Zlaté pásmo", tretie miesto

.....

Kremnické Laso 2015

kategória A2 

Laura Minichová - 1. miesto

kategória A1

Adela Gazdíková - 2. miesto

.....

NOVÁCKY TALENT

Adriana Homolová 1. miesto kategória Ab

Adela Gazdíková 3. miesto kategória Aa

........

Malokarpatský slávik

Laura Minichová 3. miesto kategória I.

.............

Celoslovenská súťaž mladých skladateľov do 19. rokov

"TALENT REVÚCA"

Eliška Čičmancová - 2. miesto

.....

Zvolenské tanečné pódium

Diplom za detské stvárnenie choreografie

.....

Regionálna súťaž detí z detských domovov

"Najkrajší koncert"

Zuzana Šelingová- spev "Strieborné pásmo"

.....

 

 

 

 

Školský rok 2013/2014

 

 

-        Pink song- celoslovenská spevácka súťaž:

Adela Gazdíková Strieborné pásmo, a cenu najmladšieho interpréta súťaže

Adriana Homolová – Zlaté pásmo v kategórii 2.B

Strieborné pásmo v kategórii 2.A

 

-        Slávik Slovenska 2014 okresné kolo– Adriana Homolová III. miesto

-        Malokarpatský slávik 2014 - Martina Kovalčíková II. miesto

-        Bojnická perla 2014, Laura Minichová – Zlaté pásmo

-        Kremnické laso, Adriana Homolová – II. miesto

 

-        Piano v modernom rytme.

Sára Schlencová – Strieborné pásmo v II.kategórii

Ráchel Javorová – Strieborné pásmo v IV.kategórii

 

-        Rozprávkove javisko- regionálna prehliadka detských divadelných súborov Prievidza 2014 II. miesto

 

 

Dňa 28.februára 2014 počas slávnostného večera KULTÚRA 2013 získala ZUŠ ocenenie Tvorivý čin roka 2013 za hudobno-dramatické predstavenie PINOCCHIO v naštudovaní pani učiteľky Anežky Balušinskej a pani učiteľky Kataríny Dupkalovej (úprava scenára, réžia),

 

Veľké Ďakujeme za toto ocenenie patrí taktiež pani učiteľke Zuzane Jakušovskej a pani učiteľke Ivane Preinerovej, ktoré v predstavení účinkovali a žiakom, ktorí sa na naštudovaní predstavenia aktívne podieľali.

Tara Ružbašanová

Miroslav Kamody

Sebastián Vravko

Lukáš Cibuľa

Darren Ďuriš

Slávka Čulíková

Tomáš Dlhý

Patrícia Pušková

Linda Miháliková

Laura Minichová

Alexandra Jakušovská

Petra Keratová

Dominik Petriska

Mária Schwartzová

Veronika Schwartzová

Lucia Ivanová

Nina Koštialová

Alžbeta Zaťková

 

 

 

Školský rok 2012/2013

 

  • Celoslovenský festival populárnej piesne „Kremnické laso“:
    Laura Minichová II. miesto
    Sofia Ficelová III. miesto

  • Studnička – festival detskej populárnej piesne KCMN Nováky:
    Laura Minichová III. miesto

  • Celoslovenský festival: Piano v modernom rytme:
    Sára Schlencová strieborné pásmo

  • Celoslovenský festival: Bojnícka perla:
    Veronika Chudíková bronzové pásmo

  • Jazzové fúzie – HO, Inkognito

  • Rozprávkove javisko (LDO)

  • TO ZUŠ sa zúčastnil Festivalu moderného tanca Bojnice 2013 100. výročie železníc (VO)

  • Dielo tvojich rúk (VO)

 

Školský rok 2011/2012

 

  • Týždeň vedy a techniky výtvarná súťaž vyhlásená ministrom školstva

  • Valter Maroši I. miesto

  • III. roč. regionálnej gitarovej prehliadky Prievidza

  • Adam Králik I. miesto

  • Studnička festival detskej populárnej piesne KCMN Nováky

  • Adriana Homolová II. miesto,

  • Slavomír Dobrotka Cena diváka a II. miesto

  • Sofia Ficelová III. miesto Slávik Slovenska

  • Senecká dúhaceloslovenský festival populárnej piesne

  • Slavomír Dobrotka I. miesto

  • Bojnická perla

  • Slavomír DobrotkaZlaté pásmo

  •  V. ročník Handlovské gitary - celoslovenská súťaž

  • Adam Králik a Miroslav Bella II. miesto

  • TO ZUŠ sa zúčastnil medzinárodného festivalu tanečného umenia, získal cenu za choreografiuTisíc a jedna noc

 

Školský rok 2010/2011

Výsledky zo súťaží HO:

 

Bojnická perla: Slavomír Dobrotka zlaté pásmo / spevácke oddelenie /

Slávik Slovenska: Slavomír Dobrotka 2. miesto

Kremnické laso: Petra Keratová 2. miesto

Stančekova Prievidza: Sofia Ficelová Čestné uznanie

 

Výsledky zo súťaží TO:

 

  • Zvolenské tanečné pódium“, choreografia TO ZUŠ Handlová získala cenu a ocenenie za choreografiu

 

 

Výsledky zo súťaží VO:

  • Po stopách J.C. Hromského“ Celoslovenská súťaž

    Nora Paľovová 1. miesto

 

 Školský rok 2009/2010

Senecká dúha: Slavomír Dobrotka 1. miesto / spevácke oddelenie /
Kaniansky kahan: Slavomír Dobrotka 2. miesto
Spevácka súťaž „Studnička“: Slavomír Dobrotka 3. miesto
4. ročník Celoslovenský festival komornej hry dychových nástrojov
− Kvarteto zobcových fláut, Zlaté pásmo
− Hudobné zoskupenie priečne flauty, klavír – Strieborne pásmo
Celoslovenský festival“ Piano v modernom rytme“

Bianca Oboňová – bronzové pásmo
Monika Králiková – bronzové pásmo
Roman Žabenský – bronzové pásmo
– „Handlovské gitary“ :Gitarové kvarteto ZUŠ Handlová 3. miesto

Lucia Pustajová, Lucia Šoltýsová, Andrea Cingelová, Eva Krivošová
– „Zvolenské tanečné pódium“, choreografia TO ZUŠ Handlová dostala ocenenie.